Страничка физинструктора

ФІЗІНСТРУКТОР: КРУГЛЯК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
ДЕВІЗ: ЩОБ ЗДОРОВИМ, СИЛЬНИМ БУТЬ - ФІЗКУЛЬТУРУ НЕ ЗАБУДЬ!

Фізичний розвиток орієнтує на обєднання зусиль педагогів і сім'ї для охорони життя, збереження і зміцнення дитячого здоровя, підвищення опірності організму негативним факторам зовнішнього середовища, формування у дітей системи уявлень про власний організм, здоровий спосіб життя, засоби ефективного впливу на стан здоровя і фізичного розвитку, необхідного набору життєво важливих рухових умінь і навичок, фізичних якостей малят, а також для оптимізації рухової активності дошкільників у процесі організації їхньої життєдіяльності, розвязання комплексу виховних завдань.

ОЗДОРОВЧІ  ЗАВДАННЯ
1. Охорона життя та зміцнення здоровя дітей;
2. ФОРМУВАТИ ПРАВИЛЬНУ ПОСТАВУ І РОЗВИВАТИ ВСІ ГРУПИ М'ЯЗІВ;
3.  Підвищувати рівень стійкості організму до впливу несприятливих факторів навколишнього середовища;
4. Спонукати дітей до самостійного використання добре знайомих видів і способів загартування вдома і в дитячому садку.

ОСВІТНІ ЗАВДАННЯ
1. Формувати уявлення про своє тіло, про необхідність збереження свого здоров'я;
2. Опанування різновидів життєнеобхідних рухів - ходьби, бігу, стрибків, лазіння...
3. Збільшувати запаси рухових навичок та вмінь за рахунок розучування спортисних вправ та ігор з елементами спорту.
4. Формування культурно-гігієничних навичок.
5. Розширювати знання дітей про розмаїття фізичних і спортивних вправ.

ВИХОВНІ ЗАВДАННЯ
1. Розвивати у дітей інтерес до різних видів рухової діяльності ( навчальної, ігрової, трудової і тощо)
2. Підвищувати рівень довільності дій дітей.
3. Розвивати у дітей наполегливість і витримку при досягненні мети, прагнення до якісного виконання рухів.
4. Розвивати доброзичливі відносини з однолітками в процесі спільної рухової діяльності.
5. Виховувати любов до спорту.
6. Формувати позитивні моральні та вольові риси характеру.