Тиждень безпеки

План проведення Тижня безпеки у Зорянському ДНЗ «Зернятко»

ПОНЕДІЛОК «ЩОБ НЕ ВИНЕКЛО ПОЖЕЖІ З ВОГНЕМ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ»

1. Урочисто-ігрове відкриття Тижня безпеки
  2. Читання «Оповідання про невідомого героя» С. Маршака
  3. « Загаси вогонь» (інтегроване заняття «Дитина і навколишній світ» та фізкультура») – ознайомлення дітей з правилами поведінки під час пожежі.
  4. Ознайомлення  дітей з пам’яткою «Пожежна безпека», запам’ятовування номеру пожежної бригади «101»

ВІВТОРОК «МОЇ СЛОВА НА ДОПОМОГУ – НЕ ГРАЙСЯ ПОБЛИЗУ ДОРОГИ»

1. Бесіда-спостереження за межами ДНЗ « Ми мандруємо безпечно» (безпека на дорозі)
  2. Тематична розвага «Вулиця та транспорт» ( узагальнення знання дітей про поведінку на вулиці).
  3. Ознайомити дітей з пам’яткою «Безпека на дорозі», запам’ятовування номеру міліції «102»

СЕРЕДА «ПАМ’ЯТАЙ ЗАВЖДИ МАЛЮК – ГОСТРЕ НЕ БЕРИ ДО РУК»

1. Бесіда « Користь і небезпека в побуті» (вчити дітей безпечному користуванню побутовими предметами та приладами)
  2. Заняття з зображувальної діяльності «Подарунок малюкам» колективне виготовлення стенду «Дрібні іграшки та предмети, небезпечні для малюків»
  3. Дидактична гра «Безпечне – небезпечне»

ЧЕТВЕР « КОЛИ ХТОСЬ ДЗВОНИТЬ, ПАМ’ЯТАЙ – ЧУЖИХ ДОДОМУ НЕ ПУСКАЙ!»

1. Бесіда «Твоя безпека залежить від тебе»
  2. Моделювання ситуації «Незнайомець пропонує»
  3. Перегляд мультфільму - казки «Маша та ведмідь» (з’ясування, як слід поводитися, щоб не заблукати)
  4. Сюжетно-рольова гра «Знайди свою маму» ( вчити дітей звертатися до сторонніх людей з проханням про допомогу, не соромлячись.
  5. Ознайомлення з пам’яткою особистої безпеки.

П’ЯТНИЦЯ « УВАГА ВСІМ!»

1. Бесіда «Буря, злива, гроза» ( вчити дітей не боятися, а намагатися правильно діяти по ситуації).
  2. Заняття « Увага всім!» ( закріплювати вміння діяти за ситуацією; вміти викликати рятувальні служби «101», «102», «103», «104»).
  3. Моделювання ситуації « Допоможи собі і товаришеві» (вчити дітей надавати першу медичну  допомогу при легких ушкодженнях.